Boeren, burgers en buitenlui is het thema van de Open Monumentendag 2017. Op zaterdag 9 september worden op verschillende locaties in de gemeente Aa en Hunze monumenten opengesteld en exposities gehouden om aan bezoekers te laten zien hoe vroeger de relatie was tussen de boeren, de burgers en de buitenlui. Een overzicht van deze locaties vind je hier.

Stichting Historie Anderen organiseert op deze dag een expositie waar we een tijdsbeeld brengen over hoe de komst van de burgers en de buitenlui ons dorp veranderde.

Iedereen is op zaterdag 9 september 2017 van 13 tot 17 uur van harte welkom op onze expositie de boeren, burgers en buitenlui van Anderen in Dorpshuis Oes Stee aan het Hagenend 4 in Anderen.

(NB: in een aantal publicaties van de gemeente staat dat onze expositie om 10 uur start. Dat is onjuist. Onze expositie is van 13 tot 17 uur.)